2.50M
Категория: ПедагогикаПедагогика

Дара диаграмма. Кейіпкер немесе идея

1.

С2 кезеңі. Теория

2.

3.

4.

5.

Торлы диаграмма
Бөлім
Тарқату
тарқату
Бөлім
Негізгі идея
Тарқату
Бөлім
Бөлім
Бөлім
Тарқату
Тарқату
Бөлім
Тарқату
Тарқату
Тарқату
Тарқату

6.

Оқиға тауы
Шарықтау шегі/Шиеленіс
Бір нәрсе дұрыс болмай жатыр –
қандай да бір қиындық
кейіпкерлердің біріне әсер етуде.
Даму: хикая басталады. Әр
түрлі жайттар орын ала
бастайды.
Кіріспе: кейіпкерлер
таныстырылады да
жағдай сипатталады.
Шешімі:
Мәселе шешілді.

7.

«Балық қаңқасы» диаграммасы
Мақсаты қандай?
?
Тақырыбы
қандай?
Тиімді
графика
лық
органай
зерлер

8.

9.

10.

ІІІ Қорытынды бөлім
Рефлексия.
Сөз соңында айтарым…» әдісі.
Сұрақтар:
- Нені дамыта алдым, қандай жаңа
нәрсе тәжірибеме өзіме алдым?
-Сабақ барысында қандай қиындық
болды? Не себепті қиын болды?
- Болжамдарым орындалды ма?
- Бұл сабақ маған қандай ой тастады?
«
С4 кезеңі. Қорытынды

11.

Ескеру!!!
Тыңдаушылар сұраққа жауап беруде мысал келтіріп дәлелдеп жауап беру керек.
Өз тәжірибеңіз үшін не білдіңіз?
Жаңа ақпарат алдыңыз ба?
Келесі сабақтан не күтесіз?

12.

Кері байланыс "График" . 5 мин.
5 мин.
C4.
"Кім жылдам?"
Ойынның мақсаты: өткен тақырып бойынша
тыңдаушылардың білімі мен дағдыларын бекіту.
График
құру
арқылы
бағалаңыз.
Сабақтың басында;
Сабақтың ортасында;
Сабақтың аяғында.
көңіл-күйіңізді
5 мин.

13.

Кері байланыс "Рефлексивті нысана"
Қатысушы секторларға нәтижені бағалауға сәйкес белгілер қояды: белгі нысананың ортасына
неғұрлым жақын болса, ондыққа жақын болады, нысананың шеттеріндегі бағалау нөлге жақын болады.
Содан кейін оған қысқаша талдау жүргізіледі.
5 мин.

14.

Назарларыңызға рахмет!
English     Русский Правила