96.35K
Категория: ЛингвистикаЛингвистика

Бөлімдері бірдей бөлшектерді қосу және азайтуды орындау

1.

Сабақтың
тақырыбы
Осы сабақта қол
жеткізілетін оқу
мақсаттары
Сабақ
мақсаттары
Бағалау
критерийлері
Тілдік
мақсаттар
Құндылықтарды
дарыту
Бөлімдері бірдей бөлшектерді қосу және азайтуды орындау
5.1.2.17 Бөлімдері бірдей бөлшектерді қосу және
азайтуды орындау;
Барлығы:Бөлімдері бірдей бөлшектерді қосу және азайту ережесін біледі
Көпшілігі:Бөлімдері бірдей бөлшектерді қосады және азайта алады
Кейбірі:Мәтін есептерді шығаруға қолдана алады.
бөлімдері бірдей бөлшектерді қосады және азайтады
бөлімдері бірдей бөлшектерді қосу мен азайтуды мәтін
есептерде қолданады
бөлімдері бірдей бөлшектерді қоса алады
бөлімдері бірдей бөлшектерді азайта алады
Пәнге тән лексика мен терминология:
жай бөлшектер
Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер:
бөлімдері бірдей бөлшектерді қосу үшін ....... керек.
бөлімдері бірдей бөлшектерді азайту үшін ....... керек
Жалпыға бірдей еңбек қоғамы.
Шығармашылық пен көзбен көретін айғақтар арқылы сын тұрғысынан ойлау
дағдыларын дамытып, , қолдануды үйрету.

2.

Белсенді оқыту әдістері
Сұрақ қою
Деректерді көрсету
арқылы визуалды
органайзер әдісі
Аяқталмаған
сөйлем
Ширату
жаттығуы
Топтық жұмыс
Деңгейлік
тапсырмалар
Мен сені –сен мені
Өзіндік
жұмыс
Мен –ол, мен мен
Ұжымдық
жұмыс

3.

Саралау әдістері
Ресурстар
бойынша
Сабақтың
мақсаты бойынша
тапсырмалар
бойынша
Жылдамдық
бойынша
Нәтиже бойынша
Оқушыларды
қолдау көрсету
арқылы

4.

Қалыптастырушы бағалау
Сұрақ қою
Бірін бірі бағалау
Сөздік бағалау

5.

Кері байланыс
Аяқталмаған сөйлем
Мен бүгін...білдім
Мен үшін...қызық болды
Мен үшін...енді түсінікті болды
Мен... туралы білім алдым
Мен ... Үйрендім
Мен енді ...орындай аламын

6.

Рефлексия
Сабақтың жақсы өткен
екі аспектісі (оқыту
туралы да, оқутуралы
да ойланыңыз)?
Сабақ барысында сынып
туралы немесежекелеген
оқушылардың
жетістік/қиындықтары
туралы нені білдім
,келесі сабақтарданеге
көңіл бөлу қажет
Сабақты жақсартуға не
ықпал ете алады(оқыту
туралы да,оқу туралы да
ойланыңыз)?
-Өзіндік жұмыс арқылы оқушылардың өз
бетімен жұмыс жасау қабілеті артты
-оқушылар өз ойларын толық, нақты
жеткізе білді
1.Оқушылардың бүгінгі сабақтың
мақсатына жеткендігін білдім
2.Өзіндік жұмыс арқылы оқушылардың
өз бетімен жұмыс жасау қабілеті артты
3.Келесі сабақта жүйелі күрделенндіруге
жұмыстанамын
1: Әдіс-тәсілдердің тиімді қолданылуы
2:Оқушылардың белсенділігі
3.Деңгейлік тапсырмаларды жүйелі
күрделендірсе оң ықпал етер еді
English     Русский Правила